आइतवार, चैत्र १६, २०७६ Sunday 29th of March 2020

मेस्सी एक साथ् दुई ठुला व्यक्तिगत पुरस्कारको दौडमा !! एम्बाप्पे बाधक ??

१४१ पटक हेरिएको

बार्सिलोना स्टार लिओनेल मेस्सी नम्बर १० एक साथ् २ ठुला यूरोपियन पुरस्कारको दौडमा छन् । उक्त दौडमा पी.एस.जीका खेलाडी किलियन एम्बाप्पे समते पछी पछी रहेका छन् । हालै बार्सिलोनाको अधिकारिक वेबसाइटमा उक्त विषयबारे खुलाइएको छ ।

मेस्सी यूरोपियन ठुला दुई व्यक्तिगत पुरस्कार पीचिची र यूरोपियन गोल्डेन बुटको दौडमा रहेका छन् । उच्च गोल कर्ता ला लिगा अन्तर्गत लिओनल मेस्सी स्वत घोसित छन् साथै उनले उक्त उच्च गोल कर्ता छैटौ पटक बनेका हुन् । मेस्सी हाल खेलसम्म ३४ ला लिगा गोल गरेका छन् भने करिम बेन्जेमा र टिम कै अर्का खेलाडी लुइज स्वारेजको २१ रहेको छ ।

मेस्सीको छैटौ गोल्डेन बुट

मेस्सी यूरोपियन गोल्डेन बुटको दौडमा छन्, उनको पछि एम्बाप्पे ४ गोलले कमको साथ् दौडमा बाधक छन् । एम्बाप्पेको दुई खेल बाकि रहेको छ भने मेस्सीको अन्तिम खेल एइबारसंग रहेको छ ।

मेस्सीको अर्को गोल थपले मेस्सी अर्को छैटौ गोल्डेन बुटको हकदार बन्ने छन् ।

सम्बन्धित समाचार

भर्खरै

© copyright 2016-2019 and all right reserved to Upahar News | Site By : SobizTrend Technology