बुधबार, माघ ८, २०७६ Wednesday 22nd of January 2020

गाईघाटमा बजाज एक्सचेन्ज हुदै

७८ पटक हेरिएको

उपहार न्यूज
गाईघाट असोज ११
बजाज मोटरसाईकलको गाईघाटको लागि आधिकारिक विक्रेता कािलका अटो लिंकले बजाज एक्सचेन्ज संचालन गर्ने भएको छ । जुनसुकै कम्पनीको पुरानो मोटरसाईकल लगेर नयाँ बजाज ब्राण्डका विभिन्न मोडलका मोटरसाईकल लिन सकिने गरी एक्सचेन्ज क्याम्पको आयोजना गर्न लागिएको हो ।
असोज १३ गते सोमबार देखि सुरु हुने एक्सचेन्ज असोज १७ गते सम्म रहेन छ । बजाज एक्सचेन्जमा न्यूनतम मुल्यांकन ३० हजार रहेको र मुल्यांकन रकममा थप १५ कम्पनीले थप गर्न सकिने कालिका अटो लिंकका प्रमुख सुनिल ठाकुरले बताउनु भयो ।
बजाज कम्पनीले उत्पादन गरेको विभिन्न आकर्षक ब्राण्डहरु बजारमा आएकाले ग्राहकहरु बजाजका नयाँ ब्राण्ड चढ्न चाहेर पनि नपाईरहेको समयमा कम्पनीले एक्सचेन्ज क्याम्पको आयोजना गर्न लागेको हो । एक्चेन्ज क्याम्पमा मोटरसाईकल लिदा बाईक कभर, हेल्मेट र ल्यापटप ब्याग निःशुल्क उपलब्ध गराईने योजना रहेको ठाकुरले जानकारी दिनु भयो ।
बाईक एक्सचेन्ज संगै न्यूनतम रकम भुक्तानी गरेर फाईनासमा समेत मोटरसाईकल उपलब्ध गराईने योजना रहेको जनाईएको छ । एक्सचेन्जमा जस्तोसुकै मोटरसाईकल ल्याईए पनि ३० हजार मुल्यांकन गरिने छ । नेपाली अटोमोवाईल्स बजारमा सबै भन्दा बढि विक्रि भएको दुई पांग्रे सवारी साधनमा बजाज नेपालमै पहिलो नम्बरमा रहेका छ ।

सम्बन्धित समाचार

भर्खरै

© copyright 2016-2019 and all right reserved to Upahar News | Site By : SobizTrend Technology