शुक्रबार, जेष्ठ १६, २०७७ Friday 29th of May 2020

नमुनाका विद्यार्थीद्धार संचारकर्मीलाई स्वास्थ्य सामाग्री

१०१ पटक हेरिएको

उपहार न्यूज
उदयपुर बैशाख २३
उदयपुरका संचारकर्मीहरुको लागि गाईघाटको नमुना स्कुल उदयपुरका २०६२ सालको एस एल सी ब्याजका विद्यार्थीद्धारा स्वास्थ्य सामाग्री हस्तान्तरण गरेका छन् । जिल्ला अस्पताल उदयपुरमा सोमबार एक कार्यक्रमको आयोजना गरी उक्त सामाग्री हस्तान्तरण गरीएको हो । पत्रकारलाइ हस्तान्तरण गरीएको सामाग्रीहरुमा ३० थान स्प्रे सेनिटाइजर , ३० थान माक्स र ६० थान पन्जा रहेको थियो ।
स्वास्थ्य सामाग्री विद्यालयका तत्कालिन प्रिन्सीपल केन्द्रकुमार राउतले पत्रकार महासंघ उदयपुरका अध्यक्ष भरत खड्कालाइ हस्तान्तरण गरीएको हो । यसैगरी जिल्ला अस्पताल उदयपुर र जिल्ला प्रहरी कार्यलय उदयपुरलाइ एक एक थान आधुनिक धारा हस्तान्तरण गरीएको नमुना स्कुल उदयपुरका २०६२ सालको ब्याजी ज्ञानेन्द्र मगरले बताउनुभयो । मगरका अनुसार हाललाइ हात धुने साबुन र प्रविधिमैत्री पानी ट्पयाङ्की जिल्ला अस्पताल र प्रहरी कार्यलयलाइ हस्तान्तरण गरीएको बताउनुभयो ।

सम्बन्धित समाचार

भर्खरै

© copyright 2016-2019 and all right reserved to Upahar News | Site By : SobizTrend Technology